نمونه کارها

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم

منتشرشده در حوزه درب و پنجره
امتیاز شما به این مطلب
(2 رای‌ها)

قیمت پنجره بستگی به عوامل گوناگونی دارد ، و با توجه به میزان رعایت استانداردهای مختلف تولید و نصب ، کیفیت درب و پنجره دوجداره تعیین میگردد. در انتخاب پنجره های دو جداره آلومینیومی نباید صرفا فقط قیمت را لحاظ کرد چرا که بررسی و انتخاب پنجره صرفا بر مبنای قیمت ، ما را از انتخاب صحیح دور می نماید . عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول مختلف بوده و طبیعی است هیچکدام به تنهایی نمیتواند تعیین کننده قیمت باشد و برای انتخاب بهتر محصول آلومینیومی مناسب ، می بایست مجموع کل عوامل را بررسی کرده و بطور اجمالی و با تراز کیفیت محصولی مناسب را انتخاب کرد .

عوامل تعیین کننده قیمت و کیفیت به شرح زیر میباشد :

مرغوبت و کیفیت و قیمت پروفیل مصرفی
مرغوبیت و کیفیت و قیمت یراق آلات مصرفی
واحد تولید و درب و پنجره دو جداره
شیوه مکانیزه یا عدم مکانیزه تولید
شیوه و کیفیت نصب
گارانتی و پشتیبانی محصول
 
 

بر خلاف تصور مبنی بر این که قیمت پنجره آلومینیوم تولیدی کارخانه بیشتر از تولید کارگاهی است ، پنجره های تولید کارخانه قیمت تمام شده پایین تری دارد. پنجره های تولید کارخانه کیفیت بالاتری دارد، همچنین به دلیل تولید در کارخانه، قیمت تمام شده آن نیز متعادل بوده و بدلیل تیراژ بالای تولید، هزینه های ثابت محصول سرشکن می شود و میزان هزینه های وارده بر واحد تولید اندک خواهد شد . فرآیند تولید در کارگاه برای درب و پنجره های آلومینیوم معمولا از کیفیت این محصول می کاهد، چرا که با وجود دقت فرضی در تولید درب و پنجره ها ، تجهیزات بکار گرفته شده در کارگاه ها نمی تواند استاندارد فشار و جوش لازم را برای محصول فراهم آورد، این امر باعث جوشهای متقاطع و از هم گسیخته خواهد شد که با فشارهای طبیعی باد و یا تغییرات فصلی دما باعث شکستگی جوشها می شود .
در تولید کارخانه ای و مکانیزه ، کلیه جوشها باد تحت فشار استاندارد و بصورت مکانیزه صورت میگیرد و این امر به دوام جوشها و یکپارچگی محصول کمک بسیاری کرده و محصول تولیدی دارای مقاومت بالایی خواهد بود. باید در نظر داشت که پنجره های دو جداره آلومینیومی می بایست در فرآیند تولید بصورت استاندارد و نهایت دقت با تجهیزات لازم تولید گردد چراکه تعمیر این محصول پس از تولید از کارایی آن کاسته و یکپارچگی آن را دچار مشکل میکند . بطور کلی در تولید مکانیزه و کارخانه ای درب و پنجره آلومینیومی خطای نیروی انسانی به حداقل می رسد و به سبب اتوماسیون اکثر مراحل کار با تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد . همین امر باعث کمتر شدن هزینه های نیروی انسانی می‎شود، قیمت محصول در تولید مکانیزه علارقم کیفیت برتر آن نسبت به تولید کارگاهی، دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد.
همانطور که اشاره شد قیمت پنجره دو جداره به عوامل مختلفی بستگی کامل دارد ولی تمامی آیتمها در قیمت بستگی مستقیم ندارد و و با رعایت و عدم رعایت بعضی از موارد صرفا کیفیت تغییر کرده و میتوان با حفظ قیمت پنجره دو جداره با رعایت مواردی از قبیل دقت در نصب و ... به کیفیت آن افزود .

ارسال دیدگاه

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

مشتریان و همکاران

 • گروه صنعتی کثیر

  در زمینه تولید انواع موتور سیکلت فعالیت خود را آغاز کرد
 • خیرین مدرسه ساز

  نهادی است که ریشه در فطرت الهی انسان دارد
 • شرکت زمزم

  شرکت زمزم در سال 1339 در شهر اصفهان تاسیس شد
 • بهیار صنعت سپاهان

  تولید دستگاه ها و لوازم پزشکی واقع در شهرک علمی تحقیقاتی
 • 1
 • 2

تماس با ما

دفتر مرکزی : اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسیان - طبقه اول

تلفن تماس : ۰۹۱۳۱۶۵۱۹۳۸
۰۳۱۳۳۶۸۷۱۱۲

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • مهندس نادری

  سپاس از زحمات شما
 • دکتر رضایی

  قیمت مناسب ، خوش قول و با اخلاق
 • مهندس جواهریان

  بی بدیل در صنعت آلومینیوم
 • 1
 • 2
 • 3