نمونه کارها

پنجره الومینیومی دو حالته

منتشرشده در سیستم های متنوع
امتیاز شما به این مطلب
(0 رای‌ها)

بازشو اين نوع از پنجره آلومینیومی باز شدن روي دو محور افقي و عمودي با يك دستگيره است.

اين پنجره با توجه به اينكه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جايي نصب مي شود كه نياز به جابجايي هوا است مانند آشپز خانه براي اين نوع از پنجره بهتر است.

با توجه به مكان قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري نياز است و داراي مزايای زير می باشد :

 • داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته
 • مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو
 • قابليت رگلاژ راحت
 • امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان

پنجره آلومینیوم دو حالته

همانطورکه درشکل ملاحظه می کنید این پنجره یک پنجره دوحالته است که درقسمت سمت چپ تصویر پنجره درحالت بسته قرار دارد ومی توان با چرخاندن دستگیره به میزان ۴۵ درجه پنجره از بالا باز می گردد که در وسط تصویر به خوبی قابل ملاحظه می باشد و به همین ترتیب اگر دستگیره را ۴۵ درجه دیگر به سمت بالا بچرخانیم پنجره کامل بازمی شود که درسمت راست تصویرمشاهده می گردد

پنجره آلومینیوم دو حالته

در این تصویر پنجره دوجداره با بازشوی دوحالته به کار رفته که در هر دو پنجره به طور مجزا یراق دوحالته استفاده شده است ، که این کار بطور معمول مورد استفاده زیادی ندارد مگر برای مواردی که از بازشوی کامل هر دو طرف، یک کاربرد مورد انتظار باشد.

پنجره آلومینیوم دو حالته

در این تصویر همانگونه که مشاهده می گردد یک پنجره ثابت در وسط تصویر و دو پنجره دوحالته در طرفین آن قرار دارد و یراق آلات به کار رفته نیز مشخص می باشد.

پنجره آلومینیوم دو حالته

دراین شکل درب دو حالته به خوبی قابل استفاده می باشد .

دراین درب ها یراق آلات پنجره به جای یراق آلات درب به کارمی رود و این دربها مانند پنجره های دوجداره هم از بالا کمی بازشوندگی دارند که باعث میشود جریان هوا به خوبی جریان داشته باشد و هم به صورت کامل مانند دربهای معمولی باز و بسته می شوند در شکل فوق دو بازشوی سمت راست که مثال دو لنگه درب می باشد با یراق فرانسوی ساخته شده است.

در تصویر روبه رو همانطور که مشاهده می شود پنجره سمت چپ ثابت و پنجره سمت راست دو حالته می باشد که در یک قاب پنجره قرار گرفته اند.

پنجره آلومینیوم دو حالته

در تصویر روبه رو بازشوی دو حالته در لنگه درب آلومینیومی استفاده شده است که علاوه بر قابلیت بازشوی دربی برای رفت و آمد می توان آن را در حالت تصویر قرار داده و برای محل جریان هوا مورد استفاده قرار داد

ارسال دیدگاه

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما

دفتر مرکزی : اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع پارسیان - طبقه اول

تلفن تماس : ۰۹۱۳۱۶۵۱۹۳۸
۰۳۱۳۳۶۸۷۱۱۲

با ما در تماس باشید

نظر کاربران

 • مهندس نادری

  سپاس از زحمات شما
 • دکتر رضایی

  قیمت مناسب ، خوش قول و با اخلاق
 • مهندس جواهریان

  بی بدیل در صنعت آلومینیوم
 • 1
 • 2
 • 3